O nas

Win Play to firma zapewniająca szczęście dzieciom na całym świecie. Projektujemy, produkujemy i montujemy w pełni bezpieczne, estetyczne i niezwykle atrakcyjne place zabaw. Uwielbiamy piękny i pomysłowy design, który pobudza nieokiełznaną ciekawość dziecka, jednocześnie zachęcając dzieci do wspólnej zabawy. Prawie 80 milionów dziewcząt i chłopców bawi się radośnie na urządzeniach Win Play w ponad 50 krajach na całym świecie.

Tak ogromna liczba rodziców nam zaufała, ponieważ każdego dnia staramy się zapewnić dzieciom to, czego tak bardzo potrzebują – pewną beztroską zabawę w bezpiecznym i przyjaznym środowisku, a nasi klienci mogą cieszyć się wyjątkowo trwałym, najwyższej jakości sprzętem objętym bezkonkurencyjna 30-letnia gwarancja. Nasze profesjonalne podejście sprawia, że ​​jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym dla firm i instytucji, które szukają kompetentnego producenta placów zabaw.

certyfikaty

Tuv certification
Fsc certification
iso-9001 quality management systems
iso-14001 environmental management system
Safey standards

Najwyższa jakość

Quality control

Kontrola jakości

Wszystkie elementy, które składają się na ostateczny sprzęt Win Play, podlegają wielofazowej i precyzyjnej kontroli jakości, aby zapewnić ich zgodność z normą EN 1176. Nasi specjaliści ds. Jakości wykorzystują nowoczesne laboratorium, a także urządzenia i sprzęt pomiarowy do oceny jakości materiałów na każdym etapie produkcji – od przyjęcia towarów lub komponentów, przez wszystkie etapy produkcji, aż po pakowanie i przygotowanie do wysyłki. Dzięki regularnym kontrolom i audytom naszych dostawców i kontrahentów upewniamy się, że współpracujemy tylko ze sprawdzonymi firmami.

Standardy i bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najważniejsze, dlatego wszystkie urządzenia Win Play są zgodne z normą europejską EN 1176. Produkty posiadają również certyfikat TÜV Rheinland, który potwierdza ich bezpieczeństwo i wysoką jakość. Nasi wysokiej klasy specjaliści wspierają klienta podczas procesu planowania placu zabaw, aby zagwarantować zgodność projektu z obowiązującymi normami bezpieczeństwa UE.

Customer service

Obsługa klienta

Nasz dział obsługi klienta działa zgodnie z najwyższymi standardami współpracy, potwierdzonymi certyfikatem ISO 9001: 2015. Pracownicy tego działu starają się odpowiadać na zapytania kierowane do firmy w możliwie najkrótszym czasie, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających nabywców. Gwarantujemy współpracę opartą na zrozumieniu potrzeb klienta i oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie realizacji umowy, w okresie gwarancyjnym i później.

Care for the environment

Dbać o środowisko

Dbałość o środowisko naturalne stanowi istotny aspekt naszej działalności. We wszystkich naszych przedsięwzięciach przestrzegamy zasad zrównoważonego rozwoju, w tym wyboru kontrahentów i dostawców. Posiadamy certyfikat ISO 14001: 2015, który potwierdza wdrożenie systemu zarządzania środowiskowego.

Zapisz się do naszego newslettera

Loading