52

KRAJE, DO KTÓRYCH SPRZEDAJEMY NASZE PRODUKTY

2800

WARIANTÓW MATERIAŁOWYCH

350

PLACÓW ZABAW INSTALOWANYCH MIESIĘCZNIE

80

MLN DZIECI BAWI SIĘ NA NASZYCH PLACACH ZABAW

Wyposażenie placów zabaw

Jumpoo

Skocz do nieba! Skakanie na trampolinach to świetna zabawa, ale także świetny trening! Pozwala wzmocnić mięśnie, poprawić kondycję i koordynację, a jednocześnie zredukować stres i napięcie, pozwalając się zrelaksować. Nasze trampoliny dostępne są w różnych kolorach, a dzięki specjalnej konstrukcji elementów, dowolnej kombinacji kształtów.

Space

Seria SPACE to spełnienie dziecięcych marzeń o podróżach w kosmos. Wysokie na niemal10 metrów wieże niczym rakiety kosmiczne wyniosą dzieci wysoko nad ziemię. Kolorowe grafiki, mnóstwo elementów sprawnościowych i zabawowych, w tym zjeżdżalnie tubowe z najwyższej klasy stali nierdzewnej nie pozwolą się nudzić.

Jungle

Seria JUNGLE pozwoli wspinać się na wyżyny i zdobywać niezdobyte. Wysoko, prawie 10 metrów nad ziemią, niczym w koronie drzew toczyć się będą najwspanialsze przygody! Wśród zielonych liści, gałęzi i kolorowych wesołych grafik każdy będzie mógł zamienić się w podróżnika i odkrywcę. Wysokie zjeżdżalnie tubowe to prawdziwa frajda - nie tylko dla maluchów, a elementy wspinaczkowe to wyzwanie i zachęta do aktywności.

Robinia

Seria ROBINIA to urządzenia na place zabaw wykonane z naturalnego surowca – drewna Robinii akacjowej, najtrwalszego drewna występującego w Europie.
wooden serie

Wooden

Seria WOODEN to niewyczerpane źródło inspiracji do zabaw zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. Różnorodne panele edukacyjne, sensoryczne oraz elementy ruchome wzbudzają w maluchach ogromne zainteresowanie i radość.

Projektowanie

HISZPANIA

climboo, spring, swing, crooc series

ROSJA

climboo, swing, crooc series

CHORWACJA

climboo, spring, swing, crooc, nettix, park series

WĘGRY

solo, minisweet, climboo, crooc series

POLSKA

solo, climboo, spring, swing, crooc, hoop series

DANIA

steel, hoop series

Katalog Win Play

Zapisz się do naszego newslettera

Loading